Studentët me Dekanen ngelëse, ironi Ramës

Kliko per me shume info

Studentët e Fakultetit të Infermierisë që tashmë kanë një dekane me diplomë 6.2 mesataren, me staf familjar të rektorit e që vetëshpërblehen me 17 milionë paga vjetore, kanë ironizuar keq kryeministrin Edi Rama pas fyerjes që ai u beri dje studentëve.

Por, kjo fyerje ka nxitur protestuesit që të kërkojnë edhe diplomat dhe doktoraturat e dekanëve dhe rektorëve të tyre.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here