“Ndjehem 15 vjet më e re në dhomën e gjumit dhe ishte shumë e thjeshtë” (FOTO)

Një nënë dy fëmijëve ka zbuluar se si një dizajnim i vaginës e ka transformuar gjendjen dhe jetën e saj seksuale.

Abby Short, 56 vjeç, nga Billericay, kollitej, teshtinte ose qeshshte në mënyrë të pavullnetshme, pas lindjes së djalit të saj më të vogël, tani 15 vjeç.

Kliko per me shume info

Ajo thotë se ajo ishte e frymëzuar të kërkonte ndihmë pas dëgjimit të modeles Danielle Lloyd që fliste për një vaginë të dizejnuar për të njëjtin problem.

Abby ka paguar 1,900 sterlina për trajtimin intim – që përdor një lazer për të përmirësuar elasticitetin dhe forcën në murin vaginal – dhe thotë se e ka bërë atë të ndihet ’15 vjet më e re ‘./lajmifundit.al

loading...