Bie nga kati i tretë, humb jetën një person në Tiranë

Kliko per me shume info

Një 60-vjeçar është rrëzuar ditën e sotme nga kati i tretë i një banese duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Bëhet fjalë për 60-vjeçarin me iniciale D.G., banues në Tiranë.

Kliko per me shume info

Sakaq, materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 05. 12. 2018, në rrugën “Leka i Madh”, në banesë, aksidentalisht është rrëzuar nga kati i tretë dhe ka gjetur vdekjen, shtetasi D. G., vjeç 60. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here