Nusja ikën me shokun e burrit pas dasmës, rikthehet me dhëndrin pasi i “luajti fenë” (FOTO)

Nusja, e cila vrapoi me një burrë tjetër pas martesës së saj prej 30,000 paund, ka konfirmuar se ajo dhe burri i saj janë ribashkuar dhe kanë një fëmijë.

Andy, 40 vjeç, dhe Meaghan Mitchell, 22 vjeç, u ndanë vetëm disa ditë pas martesës së tyre në qershor pasi Andy akuzoi nusen e tij të re se ka qenë e pabesë në natën e saj, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Ndarja e tyre e zymtë bëri jenohë në mediat sociale, pasi Andy i vuri në shitje unazat e tyre të dasmës dhe bëri një tatuazh në qafën e tij duke shkruar ‘gruaja cheater’ si një kujtesë e përhershme e lidhjes së gruas së tij me mikun e tij.

Por çifti, nga Fife, tani ka konfirmuar se janë pajtuar dhe kanë vendosur të kenë një fëmijë së bashku, pasi Andy vuante nga një sëmundje. /lajmifundit.al


loading...