Nuk jetonte dot e qetë nga grabitësit!, Rihanna shet shtëpinë 7.5 milionë dollarëshe

Dhe nëse je i famshëm, sigurinë dhe rehatinë nuk e ke të sigurtë. E kjo gjë i ka ndodhur pikërisht Rihannës.

Këngëtarja nga Barbadosi me famë botërore ka vendosur ta nxjerrë në shtije shtëpinë e saj në Hollywood për 7.5 milionë dollarë. Sipas mediave amerikane, vendimi i saj ka ardhur nga frika e grabitjeve e pikërisht pas një rasti që i kishte ndodhur para 6 muajve.

Kliko per me shume info

Rihanna ishte përndjekur nga një fans i fiksuar pas saj, 27 vjeçari që quhej Leon. Ai kishte arritur të hynte brenda shtëpisë së saj pa e vërejtur sigurimi dhe e kishte pritur aty për 12 orë.

E frikshme apo jo!

loading...