Kamioni përplas këmbësorin që po kalonte rrugën me kufje në vesh

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Papër të Elbasanit, ku një kamion ka aksidentuar një këmbësor.

Policia bën me dije 26-vjeçar ka aksidentuar me kamion një këmbësor.

Kliko per me shume info

Policia bën me dije se 26-vjeçari me iniciale K.Sh., banues në fshatin Bradashesh, është shoqëruar në Komisariatin e Policisë në Elbasan.

Mësohet se këmbësori i aksidentuar me iniciale I. Q., 28 vjeç, banues në fshatin Valas është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjeksore.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se i aksidentuari po kalonte rrugën me kufje në vesh, gjë e cilaka bërë të mos e dëgjojë zhurmën e kamionit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjare dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit, ndërsa ende nuk dihen gjendja e të aksidentuarit./Lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here