Hani thonjtë? Ky burrë për pak humbi jetën nga ky ves i rrezikshëm

Kafshimi i thonjëve nuk është vetëm një ves i keq, ai mund t’ju marrë dhe jetën.

Një burrë 57 vjeç nga Britania e Madhe për pak vdiq nga një infeksion që i kaploi trupin, dhe shkak për të ishte kafshimi i thonjve.

Kliko per me shume info

Kennedy, 57 vjeç nga Burton kishte ves ngrënien e thonjve, dhe për shkak të këtij vesi gishti iu infektua aq keq sa iu shpërnda në pjesë të ndryshme të trupit.

“Më panë për të vdekur. Unë i haja thonjtë vazhdimisht por njëherë qëlloi që mu ifektua fillimisht gishti por shumë shpejt infeksioni u shpërnda gjithandej”, u shpreh ai për mediat britanike. /Lajmifundit.al

 

 

loading...