Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë në një dyqan pijesh, ka të plagosur

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e së shtunës, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

BBC raporton se një person ka qëlluar me armë zjarri në një dyqan pijesh, në zonën e Overtown në Miami.

Nga të shtënat me armë kanë mbetur të plagosur pesë persona, dy prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.

Ende nuk dihen rrethanet se si ka ndodhur kjo ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet