Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zgjedhjet në PD e Lezhës, fiton Zef Gjoka

Partia Demokratike në Lezhë ka mbyllur procesin zgjedhor dhe kryetar është zgjedhur Zef Gjoka.

Gjoka, do të drejtojë PD-në e Lezhës, për 4 vitet e ardhëshme i fitoi zgjedhjet me 213 vota pro, ndërsa Paulin Marku arriti të merrte vetëm 88 vota.

Zef Gjoka mbështetej nga kryebashkiaku i Lezhës Fran Frrokaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Saimir says

    Urime z. Gjoka. Edhe Lezha edhe Shkodra kan kandidatet me te mire si njerez. Problemi eshte sa pune do te bejne?

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet