Tuesday, March 19, 2019
Home 2018 December

Monthly Archives: December 2018

Erion Veliaj publikon foton e djalit Kajan për herë të parë

Kryetari i Bashkise se Tiranes Erion veliaj ne mbremjen e vitit te ri ka pozuar me djalin...

Një grua sfidon Donald Trumpin në zgjedhjet e vitit 2020

Senatorja, Elizabeth Warren, shpalli fushatën e saj për zgjedhjet presidenciale të Shteteve të Bashkuara në vitin 2020.

Kapet porositësi i atentatit ndaj Artan Cukut, reagon ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përshëndetur aksionin për arrestimin porositësit të vrasjes së Artan Cukut

Mesazhi për vitin e ri, Meta uron hapjen e negociatave me BE në 2019

Pak orë nga ndërrimi i viteve, shqiptarët i ka uruar edhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta.

Rama bën urimin e fundvitit: Pas orës 12 hyjnë në fuqi këto ligje, bëni...

Kryeministri ka uruar shqiptarët për Vitin e Ri 2019 nëpërmjet një mesazhi të publikuar në ERTV.

Princ Leka II uron Gëzuar me këtë foto

Jemi në prag të ndërrimit të viteve dhe në çdo vend frymon atmosferë festive.

Faqja e parë me Macronin ‘hitlerian’, ‘Le Monde’ kërkon falje

E përditshmja franceze ‘Le Monde’ e ka nisur këtë të hënë me një apologji për ballinën kontroverse të revistës së përjavshme të...

Kjo është arsyeja se përse duhet të hani sa më shumë lajthi

Megjithatë një pjesë e madhe e njerëzve mundojnë t’i shmangin kur janë në dietë, por në fakt kjo është e gabuar, sepse...

Ermal Mamaqi: Një dritare e re më është hapur

Ermal Mamaqit i është hapur në dritare e re në jetën e tij. Moderatori foli për këtë mundësi të...

Cilat ushqime nuk duhet të mungojnë në tryezën tuaj mbrëmjen e Vitit e Ri

Përveç ushqimeve tradicionale të vitit të ri në tryezën tuaj nuk duhet të mungojë edhe kjo listë ushqimesh:

SOFT

VIP