Xhensila postoi foton pranë luleve, Besi bën komentin epik

0

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve me të dashur të showbiz-it shqiptar. Ata janë mjaft aktivë në rrjete sociale dhe gjithmonë rrëmbejnë vëmendje me postimet e tyre të herë pas hershme.

Sot ishte këngëtarja ajo që postoi një foto mjaft të këndshme pranë një buqete me lule dhe pa mendje nga aparati fotografik.

Kliko per me shume info

Fotoja u komentua nga shumë ndjekës të saj, por në sy ra komenti epik i bashkëshortit të saj, Besit.

Ai i komentoi asaj emojit e një domateje dhe një zemër. Besi si aktor humor e përmend shpesh domaten me konjetacion humori dhe mesa duket ashtu ka vendosur të bëjë shaka edhe me partneren e tij në foton e publikuar.

Besi dhe Xhensila gjithashtu kanë vetëm pak muaj që janë bërë prindër për herë të parë me vajzën e tyre, Ajka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.