Vrau veten në shtëpinë e vajzës, ndërron jetë në spital i moshuari

0

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës në Fier, sot rreth orës 08:20, në lagjen “Sheq i Madh”.

Dyshohet se shtetasi Rushti Fejzullai, 93 vjeç, ka goditur veten me thikë në banesën e vajzës së tij.

Kliko per me shume info

93-vjeçari ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier.

Sipas informacioneve, i moshuari e ka goditur veten një herë me thikë në qafë në prani edhe të personave të tjerë në banesë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.