Vitore Tusha në krye të KLSh-së?, reagon Nard Ndoka

0

Pas propozimit të presidentit, Ilir Meta si kandidate për kreun e KLSH-së, gjyqtaren Vitore Tusha, ka reaguar Nard Ndoka.

Në një postim në ‘Facebook’, Ndoka shkruan se Tusha është një kandidate e denjë për këtëv post, pasi sipas tij, ajo garanton ndërshmëri dhe profesionalizëm.

Kliko per me shume info

Postimi i plotë:

Znj. Vitore Tusha, kandidate që garanton; profesionalizem, ndershmeri, depolitizim, karakter të fortë, qëndrushmeri dhe sukses, tipare të çertifikuara ndërvite në punën e saj.
Bujar Leskaj, mbetet një histori deshtimi për Institucionin e Kontrollit të Lartë të Shtetit, Kuvendin e Shqipërisë dhe Opozitën!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.