Video- Publikohen pamjet, ja si ndodhi atentati në ish-bllok

0

Në emisionin “RepolitiX” në Report TV mbrëmjen e sotme janë publikuar pamjet e atentatit në ish-bllok, ku tregohet dinamika e ngjarjes.

Në video shihet kur hyn brenda lokalit Ervis Martinaj dhe shokët e tij.

Kliko per me shume info

Gjithashtu pamjet tregojnë edhe të dashurin e këngëtares Elvana Gjatës, Ervin Matën dhe komandon Mervjol Bilo dalin nga lokali.

E gjithë ngjarja ka ndodhur brenda harkun të dy minutave e 30 sekonda.

Të parët që kanë nxjerrë armët kamë qenë Fabian Gaxha dhe komandoja Mervloj Bido. Gaxha ka gjendur vdekjen e menjëhershme.

https://www.youtube.com/watch?v=a9u5VOPdsIU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.