Video- Breshëri plumbash, shqiptari ekzekuton gangsterin grek

0

Një video e publikuar nga media greke “Kthimerini” ka pushtuar rrjetet, pasi në të shihet se si ekzekutohet gangsteri grek 46-vjeçar, Yanniis Makris.

Dyshohet se autori i ngjarjes është një shtetas shqiptar, i cili punon si vrasës me pagesë.
Viktima Yanniis Makris është vrarë teksa qëndronte në automjetin e tij tip “Smart” në zonë e Voulas në Athinë.

Kliko per me shume info

Mësohet se videoja është filmuar nga një celular me rezolucion të lartë. Fillimisht në video shikohet se automjeti Smart ka ndaluar dhe më pas, një person i veshur me të zeza dhe me kapuç në kokë afrohet me shpejtësi tek makina dhe qëllon drejt 46-vjeçarit.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3gk7-FkQv4E

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.