Vajza “fiket” fare kur mëson se i ati ishte grua (FOTO)

0

Një vajzë ka zbuluar se si ajo ishte lënë e tronditur pasi zbuloi babanë e saj të identifikuar si një grua – pasi kishte gjetur krahë dhe hormonet seksuale në dhomën e tij të gjumit.

Jessica Newsom, nga Baton Rouge, Luiziana, ishte 20 vjeçe kur gjeti progesteron – një hormon seksi femëror i përdorur në ciklin menstrual – në dhomën e babait të saj.

Kliko per me shume info

Babai i saj, i njohur më pas si Jeff, më vonë u kthye në shtëpi dhe i tha Jessicas se ai pëlqente të vishej si një grua dhe ishte diçka që ai e pëlqente të bënte që kur ishte i ri.

Katër vjet më vonë, Jeff vendosi të donte të jetonte si një grua dhe u bë i njohur si Julie.

Jessica shpjegoi se si iu deshën disa muaj për të përpunuar lajmet, por e ka përkrahur plotësisht deshiren e Julie./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.