Ups! Ish-zëdhënësja e PD zbulon vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie

0

Ori Nebilaj është kthyer në një ndër moderatoret më të ndjekura në ekranin e Top Channel.

Nga zëdhënëse e Partisë Demokratike, sot Ori Nebijaj drejton një ndër emisionet më të ndjekura të mëngjesit, “Wake Up”.

Kliko per me shume info

E ftuar në “Mos i fol shoferit”, Ori ka zbuluar vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale. Ori fillimisht hezitoi dhe tha se nuk ka, por më pas e zbuloi.

“Nuk kam dhe më vjen keq pse nuk kam, një jetë ka njeriu. Pastaj varet çfarë konsideron vend të çuditshëm…Në varkë”,- tha Ori. /lajmiifundit.al

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.