“Unë vetë kam frikë nga gruaja”, çudit ish-deputeti i njohur shqiptar

0

I ftuar së fundmi në emisionin “Soiree”, ishte ish-deputeti shqiptar Mitro Çela, i cili bashkë me të ftuar të tjerë, morën pjesë në mbrëmjen shkodrane, duke folur për traditën e veçantitë e qytetit të Shkodrës.

Mitro përfaqësonte shkodranët e ardhur, pasi ai vetë është nga jugu dhe ka shkuar dhëndër në Shkodër.

Kliko per me shume info

Teksa pyetja “Kush bën zap në shtëpi, ti apo gruaja”, iu drejtua një tjetër të ftuari, sipas ‘Bordo’, ish-deputeti u vetëpërgjigj duke e thënë troç në mes të emisionit.

Ai tha:

Jo për gjë, por unë vetë kam frikë nga gruaja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.