Pushtuan fushën pas ndeshjes me Kukësin, shoqërohen në polici tifozët e Tiranës

0

Tifozet e Tiranes jane shoqeruar ne polici pas incidenteve ne ndeshjen me Kukesin.

Rreth orës 19:50 në përfundim të ndeshjes së zhvilluar midis ekipeve “Tirana -Kukësi” të zhvilluar në stadiumin “Selman Stërmasi”, kanë hyrë në fushë disa tifozë të Tiranës ku një pjesë e tyre janë shoqëruar nga shërbimet e policisë në Komisariat për veprime të mëtejshme proceduriale.

Kliko per me shume info

Gjatë hyrjes së tifozëve në fushë ka mbetur i dëmtuar lehtë një shtetas të cilit i është dhënë ndihma e duhur mjekësore.

Po punohet për identifikimin dhe shoqërimin e personave të tjerë, thuhet në njoftimin e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.