Terrorizoi banorët, burri kërcënon se vetëvrasje

0

Një 54-vjeçar ka kërcënuar me vetëvrasje në Durrës, pas një konflikti familjar. Nën efektin e alkoolit burri hipi në majë të tarracës së shtëpisë duke kërcënuar se do të hidhej, mesditën e sotme

Mësohet se Agron Jaupaj terrorizoi të gjithë banorët e lagjes nr.14 në Shkozet dhe ishte djali i tij, ai që ka ndaluar babin të hidhej.

Kliko per me shume info

Bëhet e ditur se 54-vjeçari është njeri problematik dhe i dhunshëm në familje. Bashkëshortja e tij e ka denoncuar shpeshherë në polici për shkak të dhunës së ushtruar ndaj saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.