Sulmi me armë, 12 pa jetë në Los Anxhelos

0

Bilanc i rëndë nga sulmi me armë i ndodhur në një lokal nate në Los Anxhelos.

Mediat amerikane kanë bërë të ditur se kanë mbetur të vdekur 12 persona.

Kliko per me shume info

Mes viktimave është edhe sherifi i zonës i cili iu përgjigj i pari thirrjes për ndihmë pas të shtënave.

Sipas mediave, i vdekur ka mbetur edhe personi që sulmoi me armë lokalin.

Në ambientet e brendshme të lokalit ishin më shumë se 200 persona që po argëtoheshin.

Personi me armë automatike është futur brenda dhe ka qëlluar duke vrarë 11 persona dhe më pas do të vritej nga policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.