Shpërthen bombola e gazit në shtëpi, dy persona në spitalin e Durrës

0

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Durrës. Për pasojë, janë plagosur dy persona.

Policia Vendore bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 13, në banesë, aksidentalisht, ka shpërthyer bombola e gazit dhe janë lënduar B. T. dhe M. T., respektivisht 46 dhe 17 vjeç, të cilët ndodhen në spital jashtë rreziku për jetën.

Kliko per me shume info

Komisariati i Policisë Durrës

Më datë 09. 11. 2018, në lagjen nr. 13, në banesë, aksidentalisht, ka shpërthyer bombola e gazit dhe janë lënduar shtetasit B. T. dhe M. T., vjeç 46 dhe 17, të cilët ndodhen në spital jashtë rreziku për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës. Neni 99 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.