Selenicë, kapet autori që qëlloi me cifte administratorin e njësisë Kotë

0

Një person ndërroi jetë në vend, pas të shtënave me armë gjahu, në një ngjarje të ndodhur rreth orës 14:55 në një lokal të fshatit Kotë në Selenicë.

Sipas informacioneve paraprake nga policia, personi i qëlluar për vdekje është identifikuar si kryetari i Njësisë Administrative Kotë, 64-vjeçari Fatmir Hodaj, ndërsa policia ka identifikuar autorin e ngjarjes dhe është vënë në ndjekje të tij.

Kliko per me shume info

Një grup hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen hetimet mbi rrethanat e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Ndërkohë, në terren janë shtuar shumë forca policie për të kapur dhe arrestuar autorin e ngjarjes, Admir Delaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.