Rama tallet sërish me Berishën dhe Bashën, u vesh fustan dhe i bën… balerina

0

Edi Rama vijon të ironizojë paraardhësin e tij Sali Berisha dhe rivalin politik Lulzim Basha.

Përmes një postimi në Instagram, Rama i ka shndërruar në balerina.

Kliko per me shume info

Shefi i qeverisë ka animuar një videoklip të Meghan Trainor, duke vendosur fytyrat e figurave të PD në vend të këngëtares dhe balerinave.

 

View this post on Instagram

 

😂😂😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on Nov 3, 2018 at 7:37am PDT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.