Qytetari pyetje publike për Vodafone: Pse e keni rritur cmimin e paketave mujore me 3 mijë lekë?!

0

Prej disa muajsh kompanitë celulare në vend kanë rikthyer paketat 30 ditore falë ndërhyrjes së AKEP.

Luhatjet me shërbimin dhe me cmimet e paketave duket se vazhdojnë në tregun e telefonisë celulare në vend.

Kliko per me shume info

Pas ankesave të qytetarëve që nisën që nga Korriku i këtij viti, të publikuara edhe më herët në Lajmifundit.al, një tjetër rast është regjistruar së fundi nga një qytetar.

Ai pyet kompaninë Vodafone Albania në adresën zyrtare se përse oferta që kushtojnë 12 mijë lekë është bërë tani 15 mijë lekë.

Pyetja e qytetarit:
ni pyetje kisha kit oferten vodafon z pse e keni ber me 1500 mije lek kur ka qen 1200 mije po na detyroni ta kthejm ne telekom po merrni masa ooo njerez

Pyetja është bërë 13 orë më parë mirëo ende nuk ka marrë përgjigjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.