Presidenti Trump sulmoi ashpër kanalin CNN dhe gazetarin e tij

0

Jim Acosta sot gjatë një konforence shtypi në Shtëpinë e Bardhë.

Presidenti Trump u zemërua pasi gazetari Acosta e pyeti atë në lidhje me hetimin mbi ndërhyrjen ruse në zgjedhjet amerikane, duke thënë “CNN-i duhet të jetë i turpëruar me ju.

Kliko per me shume info

Ju jeni një person pasjellshëm, i tmerrshëm dhe i vrazhdë.

Ju nuk duhet të punoni për CNN-in”.

Shikoni pamjet nga momenti i këtij shkëmbimi të pazakonshëm mes Presidentit Trump dhe gazetarit Acosta:

https://www.facebook.com/zeriamerikes/videos/433346377196252/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.