PA FJALE/ 20-vjeçarja kapet me zor nga tre meshkuj radhazi ditën për diell

0

Një ndjekje policore është nisur pasi një vajzë 20 vjeçare është sulmuar dhe përdhunuar nga tre burra, ndërsa ishte në një shëtitje në mëngjes herët.

Sulmi tronditës ndodhi në afërsi të qytetit të Elland në Yorkshire të Perëndimit më 19 tetor, midis orës 6.30 dhe 7.49, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Gruaja u la në nevojë për trajtim spitalor dhe Policia e West Yorkshire tani po bën thirrje për ndihmë në identifikimin e tre burrave përgjegjës./lajmifundita.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.