Dikur thumbonte Ledrin, sot Noizy i merr ish-të dashurën

0

Kalvari i gjatë i zënkave midis dy reperave më të pëlqyer shqiptarë, Noizy dhe Ledri i erdhi fundi më bashkëpunimin në një klip.

Me sa duket Noizy i ka rregulluar marrëdhëniet edhe me Dafina Zeqirin duke lënë pas çdo keqkuptim dhe duke u shfaqur me këtë të fundit në një këngë të re, mjaft të preferuar nga fansat.

Kliko per me shume info

Nuk dihet nëse mes tyre ka diçka, duke marrë parasysh se ajo është ish e dashura e mikut të tij, por edhe ajo që dikur Noizy i dedikonte rima në këngët e tij si thumbime për Ledrin.

Gjithçka filloi kur Ledri ishte pjesë e labelit Babastars dhe grupet rivale nisën jo vetëm DISS-et por edhe armiqësi personale.

Me sa duket ata i kanë lënë gjithçka të shkuarës dhe këtë e ka provuar Noizy me anë të një fotoje që ka postuar në profilin e tij në Instagram.

Dafina është zyrtarisht pjesë e labelit OTR.