Rama: Nuk jam xheloz për dashurinë e Metës dhe Erdogan

0

Kryeministri Rama ka komentuar marrëdhënien e Presidentit Ilir Meta dhe atij turk.

“Unë nuk besoj se ka ndonjë marrëdhënie të madhe dashurie midis Presidentit të Turqisë dhe Presidentit Ilir Meta, në kuptimin e sevdasë që e thoni ju, por dhe sikur të kishte unë nuk jam xheloz”, është shprehur Rama.

Kliko per me shume info

Kryeministri ka theksuar se nuk ka biseduar me Presidentin turk lidhur me kufijtë me Greqinë./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.