‘Nuk është në rregull’, Nas Daily i kthehet Ermalit për intervistën

0

Mbrëmjen e djeshme i ftuar shown “Xing me Ermalin” ishte drejtuesi i fondacionit ‘Fundjava ndryshe’, si dhe blogrei ndërkombëtar Nas Daily sëbashku me të dashurën e tij.

Por një diçka e pazakontë ndodhi dje, pasi pas pyetjes me spec të Kejvinës për Nas Dailyn, e dashura e tij filloi të qante. Në rekord kamera ajo kērkoi që gjithçka të transmetohej dhe Ermalinia premtoi gjithashtu.

Kliko per me shume info

Por vetëm pak më parë Nas Daily ka reaguar duke i thënë Ermalit se pjesët nuk janë transmetuar të gjitha.

Ai besoj se Ermali i ka hequr pjesë nga intervista dhe nuk ka nguruar t`ia thotë Ermalit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.