Njihuni me Idrisin, mashkullin më seksi për vitin 2018

0

Është 46 vjeç, por kjo nuk e ka penguar që të cilësohet si mashkulli më seksi për vitin 2018.

Ai quhet Idris Elba dhe është një aktor i njohur.

Kliko per me shume info

Ka qenë revista “People” ajo që ka zbuluar emrin e aktorit joshës në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Elba u përball me konkurrentë të mëdhenj si Michael B. Jordan, Jason Momoa dhe Chris Pratt.

Në një lidhje live nga Londra për emisionin, aktori tha:

Nëna ime do të jetë shumë, shumë krenare”.
Elba, i cili shkëlqeu në filmat “The Wire” dhe “Luther”, u befasua pasi u kurorëzua fituesi i këtij viti.

Ai tha për “People”:

S’ka mundësi. Me të vërtetë? Duke parë vetën në pasqyrë thashë, po ti je njeriu më seksi sot. Të them të drejtën është ndjenjë e mirë. Ishte shumë surprizë e këndshme.”
Aktori ka një vajzë 16-vjeçar, Isan dhe një djalë 4-vjeçar, Winston, nga marrëdhënie të mëparshme. Ndërsa po planifikon të martohet me të fejuarën e tij Sabrina Dhowre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.