Një pjestar i ri në familjen e Cristiano Ronaldos

0

Përveç se një futbollist i madh në fushën e lojës, Cristiano Ronaldo është edhe një familjar shembullor pasi ai kalon shumë kohë me familjen e tij dhe është shumë i përkushtuar.

Së fundmi në shtëpinë e portugezit është shtuar edhe një pjestar i ri.

Kliko per me shume info

Fjala është për një mace të racës Sphynx.

Ajo është ndryshe nga macet e tjera pasi nuk ka asnjë qime në lëkurën e saj dhe kushton afërsisht 2000 euro.

Emri i maces ende nuk bëhet i ditur nga ndonjë pjestar i familjes, por me siguri që do e mësojmë në fotot e ardhshme që ata do postojnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.