E rëndë në Selenicë, ekzekutohet administratori i pushtetit lokal, policia nis hetimet

1

Vritet administratori i njësisë admistrative Kotë në Selenicë, Fatmir Hodo. Sipas policise, 63 vjeçari raportohet se është vrarë me armë pak pas mesdites se sotme.

Viktima raportohet se eshte qelluar me cifte.
Ne lidhje me ngjarjen janë të paqarta rrethanat e krimit ndersa policia ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

Kliko per me shume info

Drejt vendit ku ka ndodhur krimi jane nisur forcat e policise te cilat pritet te hetojne dhe zbardhin me tej informacione te reja ne lidhje me krimin.

1 COMMENT

  1. Selenices? Miniera e dyte e bitumit ne bote. Per pasurin qe ka minimalisht duhet te ishte vra i treti apo i katerti KM Albanistanas, jo ma nje rrymbythje pensionist

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.