Nëse e shihni këtë të moshuar njoftoni menjëherë policinë

0

Një i moshuar nga qytetini Durrësit ma humbur kontaktet me familjen që prej paradites së sotme.

Mësohet se Astrit Xhelilaj, 80 vjeç ka humbur në zonën e Kavalishences së ushtrisë në plazhin e Durrësit.

Kliko per me shume info

I moshuari vuan nga skleroza dhe ka me vete një byzylyk të gdhendur me të dhënat e veta si dhe celularin e të afërmve.

Familja ka bërë denoncimin në Komisariat dhe apelojnë për këdo që e sheh apo ka informacion të njoftojnë policinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.