Mundi Juventusin, Pogba nuk festoi dhe qëndroi në Torino

0

Paul Pogba ishte në fushë mbrëmjen e djeshme kur skuadra e tij mundi 1-2 me përmbysje Juventusin.

Gjithsesi, sjellja e tij ka qenë disi e çuditshme pasi ai nuk ka festuar me ekipin fitoren e madhe.

Kliko per me shume info

Çudi bën gjithashtu fakti se francezi nuk është larguar nga Torino pas takimit.

Sipas “The Sun” mesfushori udhëtoi vetëm për në Angli.

Duket qartë se Pogba nuk është i lumtur te Manchester United dhe do e dëshironte me ç’do kusht një transferim te Juventusi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.