Kërcënojnë ekstremistët grekë: Do marrim Korçën dhe Sarandën, Kaçifas

1

Nacionalistët dhe ekstremistët grekë vijojnë protestat e tyre prej disa javësh, që pas ngjarjes në Bularat, ku mbeti i vrarë Kostandonos Kaçifas, pas shkëmbimit me armë me forcat RENEA.

Në protestën e ditës së premte protestuesit këndonin me tone kërcënuese duke thënë se do ta marrin edhe Korçën edhe Sarandën, ndërsa në duar mbanin pankarta me mbishkrimin “Kaçifas je i pavdekshëm”.

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. KTA TJA MARRIN NGOJ KORCES DHE SARANDES
    SKANE FAJ KTA POR MENYRA SESI RAMA ME GJITH HAREMUN E TIJ E MENAXHUAN NGJARJEN E BULARATIT
    DO DUHEJ POLICIA TE NDERHYNTE
    RAMA DERGON POLICE PER SHQIPTARET PO GREKEVE JA U MERR CUCIN NGOJ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.