Ishte duke shkuar në shkollë, 11-vjeçara përplaset nga autobusi. Ndodhet në gjendje të rëndë

0

Një aksidenti i rëndë është shënuar sot në mëngjes në Gramsh, ku një autobus ka përplasur një 11-vjeçare.

Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur në fshatin Drizë, teksa e minuta ka qenë duke shkuar në shkollë.

Kliko per me shume info

Pas këtij aksidenti 11-vjeçarja R.D është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Shoferi i autobusit G.Z. është shoqëruar nga policia e cila po heton mbi shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.