Ishin nisur për në Bularat, policia zbardh nurmin e personave që nuk kaluan kufirin

0

Policia shqiptare jep shifrat e personave që ishin nisur për të marrë pjesë në ceremoninë mortore të Kostantions Kacifas dhe që janë kthyer nga policia në pikën kufitare të kalimit në doganën e Kakavijës.

Mësohet se policia ka kthyer pas 44 persona të cilët donin të hynin në territorin shqiptar, mes personave të proceduar penalisht është edhe një polic, me detyrë si efektiv policie në burgun e Janinës.

Kliko per me shume info

Gjithashtu janë proceduar penalisht edhe dy shqiptarë, për organizim të paligjshëm të tubimeve.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.