Ish-aktori i “Portokalli” shkon në shtëpi publike, i ndodh e papritura me vajzën: Jam nga Gramshi

0

Aktori shumë i dashur për publikun e që ju ka bërë të qeshni çdo herë me batutat e tij, Olsi Bylyku ishte i ftuar sot në “Why not” ku gjatë emisionit tregoi një histori që i kishte ndodhur jashtë vendit.

Olsi kishte shkuar në një shtëpi publike dhe duke menduar se askush nuk e njihte e kishte prezantuar veten si anglez.

Kliko per me shume info

“Para një viti isha në Greqi për një koncert në Selanik. Mbaruam koncertin, i futëm nja dy gota po sikur na zuri. Vjen njëri nga këta shqiptarët, këtej ka shtëpi publike me femra. U nisa atje, por jam aq ters sa macja zezë kur kalon thotë mos ia prej rrugën këtij se të ecën ters.

Ika tek kjo shtëpia, hyra brenda, nuk më pëlqeu ajo goca, shkova tek shtëpia tjetër. Edhe te tjetra nuk më pëlqeu. Tek e treta thashë nami të bëhet, pagova lekët, mbyll derën ajo goca e unë bëja si anglez. Veç kur më vjen ajo, e thotë “Kimikati?”. Jam nga Gramshi tha. Dhe i thashë që më fiksuan çunat që hajde, hajde”, tregoi Olsi, shkruan Xing.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.