I bllokohet timoni, kamioni përfundon në kanal

0

Një aksident është regjistrua mbrëmjen e sotme në në hyrje të autostradës Fier- Vlorë, në afërsi të Levanit.

Një kamion që transportonte lule dhe pemë dekorative ka dalë nga rruga dhe më pas ka përfunduar në kanalin pranë autostradës.

Kliko per me shume info

Mësohet se kamionit i është bllokuar timoni dhe ka përfunduar në kanal, duke shmangur kështu një tragjedi të mundshme nga ky aksident. Po, fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes duke drejtuar edhe lëvizjen e automjeteve me qëllim shmangien e bllokimit të trafikut

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.