I bënë pritë makinës dhe i eliminuan me breshëri, kush është Caci që u “shuajt” me Edison faqedjegurin?

0

Genci Caci është 33-vjeçari i cili ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme në Durrës.

Ai u plagos gjatë një atentati me armë zjarri gjatë kohës që udhëtonte me një automjet tip “Audi A8L“ nga Tirana drejt Shkozës së bashku me 39-vjeçarin Edison Harizaj, i cili gjeti vdekjen e menjëhershme.

Kliko per me shume info

Caci ndërroi jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë pasi nuk mundi t’i bënte ballë plagëve të marra.

Pistat kryesor në lidhje me këtë atentat janë ajo e larjes së hesapeve dhe hakmarrja.

Mendohet se shënjestra ishte Harizaj pasi drejt automjetit që iu bë pritë janë derdhur një breshëri plumbash.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.