Horoskopi ditor: 4 nëntor 2018

0

Dashi

Pasi keni zgjidhur të gjithë detyrimet profesionale, mundohuni që të përqendroheni më shumë tek disa projekte me të cilat po merreni prej kohësh. Kjo ditë ju sheh më të pavarur në çështjet e biznesit.

Kliko per me shume info

Demi

Kjo është një ditë interesante nga pikëpamja ndjenjave, ku parashikohen njohje të reja dhe mundësi të shumta për të zyrtarizuar një raport. Duhet të jeni më romantik.

Binjakët

Shmangni marrjen përsipër të rreziqeve shumë të mëdha lidhur me situatën tuaj ekonomike. Kjo pasi nga pikëpamja profesionale do të keni nevojë për të marrë më shumë konfirmime para se të nisni një projekt të ri. Duhet të jeni gati për të kërkuar kompromis lidhur me strategji të reja.

Gaforrja

Kjo është një fundjavë e mirë për të pushuar dhe për tu shkëputur nga ngarkesa e punës. Megjithatë duhet të jeni më të qartë dhe më të vendosur në mënyrën tuaj të të shprehurit, sidomos nëse jeni në kërkim të më shumë vëmendje nga ana e partnerit/es tuaj.

Luani

Nga pikëpamja sentimentale ky është një moment i mirë për të shprehur hapur ndjenjat tuaja, për shkak se gjatë ditëve të fundit keni pasur keqkuptime me partnerin/en. Horoskopi i kësaj dite parashikon marrjen e përgjigjeve të rëndësishme.

Virgjëresha

Do të ndiheni të vënë në provë, për shkak se jeni duke nisur një rrugëtim të ri profesional, mjaft të rëndësishëm për karrierën tuaj aktuale. Mos u dorëzoni para pengesave të para, pasi do të dini që të zgjidhni çdo problem.

Peshorja

Ky është një moment shumë i mirë për të nisur të planifikoni një shëtitje apo një udhëtim romantik, i cili do ju lejojë që të rigjeni harmoninë me partnerin/en. Në dashuri do të jeni më të fortë dhe më joshës, ndaj jini gati për të bërë për vete persona të rinj.

Akrepi

Mbrëmje interesante për ta kaluar me familjen ose me miqtë tuaj, por edhe për të rikuperuar kohën e munguar, për shkak të punës së tepërt. Do të jeni të lodhur, por kjo gjë nuk do ju pengojë që të gjeni qetësinë për të cilën keni nevojë. Ky është një moment shumë i mirë, për të eksperimentuar në vendin e punës.

Shigjetari

Do të keni nevojë për të parë disa problematika nga një këndvështrim tjetër dhe për këtë arsye, do të keni nevojë për mbështetjen e bashkëpunëtorëve tuaj, shkruan noa.al. Këshillohet që gjatë kësaj dite të bëni kujdes me shëndetin.

Bricjapi

Mund të shijoni një surprizë të këndshme, e cila do ju bëj mjaft euforik dhe emotiv. Parashikohet një ditë e bukur, për tu kaluar me familjet. Mjaft të favorshme janë çështjet e biznesit dhe negociatat e reja.

Ujori

Mundohuni që ti kategorizoni më mirë angazhimet tuaj, pasi do ju duhet të hiqni dorë nga disa prej tyre, në mënyrë që të rigjeni energjinë e humbur. Lodhja mund t’iu shpërqendrojë, ndaj kjo është periudha ideale për të pushuar më shumë.

Peshqit

Duhet të përqendroheni maksimalisht lidhur me disa projekte që parashikohen të jenë të frytshme. Mundohuni të jeni më të kuptueshëm dhe të gatshëm ndaj nevojave të bashkëpunëtorëve, pasi në të kundërt rrezikoni që të çoni dëm gjithë mundin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.