Fotoja bën xhiron e botës, stjuardesa ushqen me gji beben e një pasagjereje

0

Një stjuardesë ushqeu me gji një fëmijë që po qante pasi nënës së fëmijës i kishte mbaruar qumështi gjatë një fluturimi.

Patrisha Organo, 24 vjeç, shpëtoi ditën në një fluturim të hershëm të mëngjesit në Filipine të martën kur vuri re një fëmijë ndër pasagjerë që qante histerikisht pas ngritjes, shkruan DailyMAil.

Kliko per me shume info

Ajo iu afrua nënës dhe zbuloi se i kishte mbaruar qumështi i formulës, përpara se ta merrte me vete fëmijën për të ushqyer fëmijën në galeri.

Stjuardesa, vetë nëna e një vajze nëntë muajshe të quajtur Jade, tha se e dinte traumën që nëna do të kishte kaluar./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.