Foto-“Rama në overdozë”

0

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të sulmojë kryeministrin Rama, nëpërmjet postimeve në “Facebook.

Berisha ka publikuar sot një foto, të Ramës, ku sipas tij kryeministri është në overdozë dhe humbet vetëdijen gjatë një transmetimi live në ERTV.

Kliko per me shume info

“Kallam Deshtaku humbet vetedijen, overdoze!!! Sb”-shkruan Berisha në postimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.