Sherr epik Noka – Fevziu: “Kush nga ne të dy tregon përralla?”, i keni dërguar SMS Xhafajt

0

Dje në studion e TV Klan ka ndodhur një sherr epik mes drejtuesit të emisionit dhe Flamur Nokës.

Ky i fundit e ka akuzuar moderatorin Fevziu se i bën fresk qeverisë dhe se i kishte prerë fjalën opozitës.

Kliko per me shume info

Blendi Fevizu i është përgjigjur me ton të ashpër duke ironizuar kapacitetin mendor të deputetit.

Debati ka shkuar më tej teksa, Fevzo zbuloi se demokratët i çonin mesazhe miqësore Fatmir Xhafajt, ndërkohë që bënin opozitarin në publik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.