Emërimi i Lleshit/ Manjani: U shtua dhe një ‘i përkohshëm’

0

Pas emërimit të Sandër Lleshit zëvendës ministër i Brendshëm, ka reaguar ish-ministri i Drejtësisë, në Qeverinë Rama 1, Ylli Manjani.

Në një postim në ‘Facebook’, Manjani përmes shkruar në mënyrë ironike se listës së zyrtarëve “të përkohshëm” i shtohet sot edhe Sandër Lleshi.

Kliko per me shume info

“Çfarë shteti! Flasin edhe për Kushtetutë, pa le”, – ka thënë ish-ministri në postimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.