‘E vetmja rrugë është sheshi’, LSI thirrje për revolta popullore

0

Kryetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka hedhur akuza të forta sot në drejtim të qeverisë.

Në një deklaratë për mediat, Vasili ka bërë thirrje për revolta popullore.

Kliko per me shume info

Sipas tij kjo qeveri po e çon vendin drejt një kolapsi ekonomik dhe rruga e vetme për ta ndalur është sheshi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.