E rëndë në Top Channel/ Konkurrenti tenton të presë damarët

0

Presioni i vazhdueshëm gjatë puntatës së radhës e ka çuan një konkurent të emisionit ‘Hell’c Kitchen’, në Top Channel drejtë vetëvrasjes.

Ai ka tentuar të presë damart gjatë regjistrimit të puntatës pasardhëse.

Kliko per me shume info

Menjëherë pas kësaj ngjarjeje është ndërprerë emisioni dhe është vënë gjithçka në pikëpyetje nëse kjo puntatë do të transmetohet apo jo.

Kanë qenë të afërmit e konkurrentit që ka tentuar të vrasë veten që kanë dhënë lajmin

Por deri tani nga “Top Channel” nuk ka asnjë reagim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.