E rëndë në Lushnjë/ 13-vjeçarja pi grushtin me ilaçe dhe tenton t’i japë fund jetës

0

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Lushnjës dy ditë më parë, por që është bërë me dije ditën e sotme.

Një 13-vjeçare me inicialet K.K ka konsumuar ilaçe me qëllim dhënien fund të jetës.

Kliko per me shume info

Foto ilustruese

Ajo është transportuar në spitalin rajonal të Lushnjes, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Gjendja shëndetësore e të miturës nuk është bërë me dije, po ashtu as motivet që e kanë shtyrë të kryejë një akt të tillë.

NJOFTIMI I POLICISË

Më datë 07. 11. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Rrethit  Gjyqësor Lushnje, për vlerësim, për shtetasen e mitur K. K., vjeçe 13, pasi më datë 07. 11. 2018 në banesë, ka konsumuar ilaçe, ndodhet në spitalin rajonal, nën kujdesin e mjekëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.