Dikur nuk flisnin me gojë, Noizy bën pjesë të ‘OTR’ këngëtaren e njohur shqiptare

0

Pas bashkëpunimit të suksesshëm në këngën “A don love” me Dafina Zeqirin, Noizy i ka habitur të gjithë ndjekësit në profilin e tij në Instagram, kur në një foto të publikuar me këngëtaren, njofton se ajo është bërë pjesë e grupit ‘OTR’.


“Sapo e nënshkrova në OTR.”- shkruan reperi në postimin që ka marrë menjëherë reagime të shumta nga fansat.

Kliko per me shume info

Megjithëse marrëdhënia e tyre disa vite më parë nuk ishte aspak e mirë, tashmë çdo problem dhe mosmarrëveshje është zgjidhur dhe këngëtarët kanë vendosr t’ja lënë gjithçka pas të shkuarës, duke u bërë veçse bashkëpuntorë të mirë në muzikë, edhe miq mjaft të mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.